Zabıt Katipliği Sınavı Çalışmalarınızda Ne Kadar Yazıyorsunuz?

Kategori : Tartışma - Etiketler :, , , , , , , , , , - Tarih : 11 Nisan 2011

Meraba arkadaşlar zabıt katipliği sınavı için çalıştığım bu yorucu dönemde sizlerinde ne kadar yazdığını öğrenerek bir nevi kendi aramızda yarışma yapalım istiyorum.Böylece birbirimize de yardımcı olabiliriz.Umarım hepimiz hızlanır ve çok daha iyi yazarız.Ben şuan için 80’lerde yazıyorum.Ya siz ?

3 Dakikada Ne Kadar Yazıyorsunuz?

Sonuçları göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

 1. ibocan dedi ki:

  merhaba arkadaşım bende katiplik için hazırlananlardanım önceki sınvda 100 yazdım elendim yenisini bekliyorum. şuan ki çalışmamda 160 yazıyorum . yazmamda bir sorun yok bakalım sanıvda göreceğiz bunu.

 2. mehmet emin dedi ki:

  bence 150 yazmışsın, 90 yasmışsın fark etmiyor çunku mülakatta hiç etkisi yok

 3. esra dedi ki:

  neye etkisi var peki ne yapmalı gecmek için mülakatı

 4. hafize dedi ki:

  ibocan ben şubattaki sınavda yazamadım ve klavyemi değiştirip f on parmak kursuna gittim şuan yazıyorum yani 100 ile 120 arası yazıyorum ve bi türlü hızlanamıyorum hızlanmak için ne yapmam gerek siz ne yaptınız metinlerin hepsini yazdım tur yaptım ve şimdi de çıkması yüksek ihtimal olan metinler üzerinde çalışıyorum sınavın ne zaman olacağı belli değil ama her an herşey olabilir hazır olmak gerek mülakata gelince de biraz torpil olsa hiç fena olmaz çünkü türkiye gibi bi yerde çok iyi olmak değil dayının olması gerek maalesef bu böyle

 5. KatipOlacaktımIstemediler dedi ki:

  Sizde de şöyle birşey oluyor mu merak ediyorumw; ben 1-2 hafta klavye çalışmayıp birden yazınca günlük yazdığım çalışmalarımdan daha çok yazıyorum. Şubat sınavından sonra 1 veya 2 kere yazmışımdır. Bugün bir denedim 192 kelime 188 doğru. Ardından tekrar yazdım 162 kelime 145 doğru.

 6. byblue dedi ki:

  240 çoğu metin,
  180-210 arası istisnai metinlerde yazıyorum, ama mülakattan çok korkuyorum

 7. biroll. dedi ki:

  arkadaşlalar, iyi günler. ben onparmak f klavye yazıyorum . şuan 3 dk de 80, 90 kelime arası yazıyorum. Günde yarım saat çalışarak kaç ay içinde 150 160 kelime olabilirim.

 8. deniz dedi ki:

  çok hızlı yazan arkadaşlar nasıl bir programla bu kadar hızlı yazıyorsunuz . günde kaç saat yada kaç sayfa yazı yazarak bu hıza geldiniz. biraz yardımcı olun lütfen , Yardım edene Allah da yardım eder:))

  • İBRAHİM HALİL AKBIYIK dedi ki:

   valla arkadaşım ben ticaret lisesi mezunuyum f klavyeyi daktiloda öğrenmiştim o zamanlar ne işime yarar diyordum ama şu an 270 kelime hatasız rahatlıkla yazabiliyorum 3 dakikada.. ha öğrendim nasıl hızlandım dersen chat yaparak :)

 9. mert dedi ki:

  ben ilgilenebilirm hala devam ediyosa boş vaktim çokkkk

 10. gamze dedi ki:

  ben neden hızlandıramıyorum anlamadım ya bana yardım edin çalışıyorm ama olmuyor 3 dk da 55 kelime anca yazıyorum ne yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum ne olur yardım edin bana

  • Katipten.net dedi ki:

   Sürekli yazım yapıp alıştırma yapmaktan başkaca bir çözüm yok ama heyecanlanıyorsanız bunu yenmeye çalışın ve her şeyden önce bu sınavın her şey olmadığını, kaybetme olasılığınızın olduğunu hiç bir zaman unutmayın.

 11. dalga dedi ki:

  eğer Q klavye kullanıyorsan kesinlikte f e geç .. intersteno türk diye bi site var oraya girip çalışmaya başla f klavyeye yeni başlayanlar için bi çalışma var. durmadan yaz…. ilk başta olmaz tabiki ama hayal kırıklığı yaşama hızlı yazmak istiyorsan bu en iyi yol bence. 90 ı geçmek marifet olmuyor malesef ortalama en kötü 120 -130 yazmak ideal bence. çalış ama şunuda sakın unutma, 90 geçip , mülakata girsen hatta soruları bilsen bile olmayınca olmuyor. torpilsiz çok zor yani…


Facebook RSS