Sözleşmeli Zabıt Katiplerinin Kadroya Geçişinde Sıcak Gelişme

Kategori : Haberler - Etiketler :, , , , , , , , , , , , , , , , , , - Tarih : 21 Temmuz 2011

Bugün itibariyle Büro Memur-Sen yetkilileri ve çeşitli komisyonlarla yaptığımız görüşmeler sonucunda sözleşmeli zabıt katiplerinin kadroya geçişine ilişkin işlemlere başlandığını, ilgili yazışmaların sürdüğünü ve en kısa zamanda bütün sözleşmeli zabıt katiplerinin kadroya geçiş sürecini tamamlayacağı haberini almış bulunmaktayız.

İş, ulaşım, ailevi çeşitli sebeplerden dolayı sözleşmeli memurluğun sıkıntılarını hepimiz yaşadık ve yaşamaktayız.Ancak yakın bir zamanda diğer bakanlık çalışanları gibi bizimde kadroya geçiş sürecimiz tamamlanmış olacak ve artık bizde derece-kıdemi olan yükseliş süreci yaşayan diğer kadrolu zabıt katipleri gibi olacağız.

Muhtemelen ay başına bizleri yeni bir dönem bekliyor.Hepimize hayırlı olsun.

 1. recep dedi ki:

  31 Temmuzdan önce Ankara Komisyonu’nun bu işlemi halletmesi gerekiyor. Yoksa askere kadroyu almadan gitcem:(

 2. Z.Katibi dedi ki:

  komisyondan arkadaşlarda öyle diyordu inş en kısa sürede olur

 3. farkli1i dedi ki:

  Ya arkadaşlar böyle bişi olamaz koskoca adalet bakanlığı böyle adalet olurmu aynı tarihte girdiğimiz arkadaşlar kadroyu aldı bizi sırf adalet bakanlığı dosyalarımızla çok oyalandı diye kadrolu yapmıcaklar varmı böyle bişi inşallah bu mağduriyetimizi en kısa zamanda giderirler

 4. Merve dedi ki:

  Admin yorumumu niye sildiniz acaba ? Hoşunuza gitmeyenleri yayınlamıyomusunuz ayıp yaptığınız.

  • Katipten.net dedi ki:

   Sayın Merve hanım, yorumunuz reklam içerikli olduğu için istenmeyen mesajlara taşınmıştır.Ayrıca lütfen yorum yaparken yapıcı olmaya dikkat edin, yıkıcı olmaya değil.

   Saygılarımızla.

   • oktay dedi ki:

    merve hanım konusunda haklı olabilirsin admin ama yorumları yapıcı yapmak içinde yapıcı kanunlar ve koruyan hak düzen lazım. Bunların olmadığı sistemde sen bize bir tane örnek yapıcı yorum yap seni örnek alalım. Ya da yalaka olalım

 5. sena dedi ki:

  çıkmış soruları nerden bulabiliriz acaba ve kitap özetlerini …


Facebook RSS